Lara Croft Tomb Raider
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Lara Croft, ducesă de Saint Bridget, este o englezoiacă excentrică și o adevărată aristrocrată originară din Wimbledon, Londra. Ea este fiica lordului Henshingly Croft.
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Credeti ca Amanda va mai fi vreodata prietena cu Lara?

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Lara Croft
Admin
Lara Croft


Numarul mesajelor : 58
Varsta : 31
Warn :
Credeti ca Amanda va mai fi vreodata prietena cu Lara? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Credeti ca Amanda va mai fi vreodata prietena cu Lara? Right_bar_bleue

Karma :
Credeti ca Amanda va mai fi vreodata prietena cu Lara? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Credeti ca Amanda va mai fi vreodata prietena cu Lara? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/07/2008

Credeti ca Amanda va mai fi vreodata prietena cu Lara? Empty
MesajSubiect: Credeti ca Amanda va mai fi vreodata prietena cu Lara?   Credeti ca Amanda va mai fi vreodata prietena cu Lara? I_icon_minitimeMier Noi 19, 2008 7:43 pm

Eu sincer cred ca da....mai tarziu cred ca se vor impaca Very Happy
Sus In jos
https://laracroft.forumgratuit.ro
Lara_Croft
Nou venit
Lara_Croft


Numarul mesajelor : 1
Varsta : 28
Localizare : Croft Manor
Warn :
Credeti ca Amanda va mai fi vreodata prietena cu Lara? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Credeti ca Amanda va mai fi vreodata prietena cu Lara? Right_bar_bleue

Karma :
Credeti ca Amanda va mai fi vreodata prietena cu Lara? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Credeti ca Amanda va mai fi vreodata prietena cu Lara? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 02/09/2009

Credeti ca Amanda va mai fi vreodata prietena cu Lara? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca Amanda va mai fi vreodata prietena cu Lara?   Credeti ca Amanda va mai fi vreodata prietena cu Lara? I_icon_minitimeMier Sept 02, 2009 7:13 am

asa sper si eu Smile ar fi super
Sus In jos
 
Credeti ca Amanda va mai fi vreodata prietena cu Lara?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Credeti ca Lara isi va mai gasi mama?
» Lara Croft
» Lara Croft: Tomb Raider
» Lara Croft Tomb Raider: Legend
» Lara Croft Tomb Raider: Anniversary

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Lara Croft Tomb Raider :: Personaje Tomb Raider :: Amanda-
Mergi direct la: