Lara Croft Tomb Raider
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Lara Croft, ducesă de Saint Bridget, este o englezoiacă excentrică și o adevărată aristrocrată originară din Wimbledon, Londra. Ea este fiica lordului Henshingly Croft.
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Schimbarea nick-ului

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Lara Croft
Admin
Lara Croft


Numarul mesajelor : 58
Varsta : 31
Warn :
Schimbarea nick-ului Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Schimbarea nick-ului Right_bar_bleue

Karma :
Schimbarea nick-ului Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Schimbarea nick-ului Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/07/2008

Schimbarea nick-ului Empty
MesajSubiect: Schimbarea nick-ului   Schimbarea nick-ului I_icon_minitimeVin Iul 04, 2008 10:54 pm

Nu aveti voie sa va schimbati voi numele de utilizator.In caz ca cineva va vrea sa sil schimbe va posta aici.Veti scrie ca vreti sa va schimbati numele de utilizator,de ce pe urma puneti vechiul si noul nick.

Exemplu:

"Vreau sa imi schimb numele de utilizator deoarece..........
Vechiul nick este:........
Noul nick vreu sa fie:.........

Asa va trebui sa scrieti iar eu va voi schimbar numele.
Sus In jos
https://laracroft.forumgratuit.ro
Sora Naegino
Nou venit
Sora Naegino


Numarul mesajelor : 12
Varsta : 29
Localizare : In your hair ~cha~cha~
Warn :
Schimbarea nick-ului Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Schimbarea nick-ului Right_bar_bleue

Karma :
Schimbarea nick-ului Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Schimbarea nick-ului Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/07/2008

Schimbarea nick-ului Empty
MesajSubiect: Re: Schimbarea nick-ului   Schimbarea nick-ului I_icon_minitimeVin Apr 17, 2009 11:48 pm

Pey trec eu pe aici nu am mai intrat demult gomene ToT:

Vreau sa imi schimb numele de utilizator deoarece: personajul pe care il am nu e 'de domeniul' meu.Imi place mai mult cum suna Yoruichi mai ales ca ma potrivesc mai bine cu ea
Vechiul nick este: Sora Naegino
Noul nick vreu sa fie: Yoruichi
Sus In jos
http://anime-love-anime.forumgratuit.ro
 
Schimbarea nick-ului
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Lara Croft Tomb Raider :: Lara Croft Tomb Raider :: Schimbarea nick-ului-
Mergi direct la: